skip to Main Content

Nepaprastas savaitgalis, tarp įkvepiančių žmonių! Tikra atgaiva kūnui ir sielai.

Su labai geru jausmu prisimenu kone kasdien viešnagę pas Jus. Labai dėkoju, nuostabi patirtis, poilsis, ir net sakyčiau persikrovimas :) Kelis rytus iš eilės pagavau save, kad atsirado kažkoks minkštumas viduje – bendraujant mažiau suirzimo. Tikrai grįšiu, kvėpavimo kelionę būtų įdomu pratęsti. :)

Buvo daug naujo apie organizmo valymą ir detox’ą. Po visos programos išsinešiau ramybės, vidinio aiškumo būseną. Ačiū

Atradau dar vieną poilsio būdą, susipažinau su įdomiais žmonėmis ir Ajurveda.

Per tris dienas pailsėjau lyg ilsėčiausi visą savaitę. Masažai buvo tobuli. Buvo nuostabu, kai po masažų ir pirties galėjau niekur neskubėdama, įsisupti į chalatą ir mėgautis atsipalaidavimu. Skanus maistas, įdomūs pokalbiai (kažkaip paskaitomis nepavadinčiau – bet čia gerąja prasme), gilūs užsiėmimai. Dar iki šiol jaučiu vidinę ramybę, atsineštą iš tų dienų. Taikau rytinius ritualus ir kiekvieną kartą prisimenu mokytoją Eglę :)

Tobula… Per 3 dienas pailsėjom labiau, nei per 3 savaites savo įprastų atostogų. Ačiū už šią vietą ir visa, ką joje radome, gavome, pamatėme, patyrėme: ramybę, informaciją ir jos pateikimą!, neįpareigojantį bendravimą, sutiktus žmones, masažus, maistą, jogą, kvėpavimą, pirtį, gamtą, grožį, jaukumą, laisvumą, lengvumą…

Nuostabus aktyvus savaitgalis! Na naujiena buvo man asmeniškai testas došos, kvėpavimo sesija buvo kažkas tokio!!!

Back To Top
Search