skip to Main Content

Nuostabi patirtis, daug emocijų ir naujų patyrimų bei žinių. Džiugu, kad dabar kasdienoje galiu pritaikyti kvėpavimo praktikas ir gautas ajurvedos žinias apie mitybą ir dienos ritmo svarbą. Ritualinė pirtis buvo superinė! 🙂 Sąmoningumo kvėpavimo sesija iš vis buvo kosminė patirtis, kur įvyko ir paleidimas, ir meilės, šviesos jausmai per vieną sesiją! Begalinis dėkingumas. 🙂

Pasijutau lyg kitame pasaulyje. Tokia visur tvyranti ramybė ir šiluma leido per savaitgalį pailsėti ir atitrūkti maksimaliai nuo kasdienybės rūpesčių. Labai patiko nauji kvėpavimo atradimai, garsų terapija, paskaitos ir viso personalo šiltas rūpestis. Ačiū Jums už nuostabius potyrius. Būtinai sugrįšime!

Kiekvienas apsilankymas pas jus palieka naujus potyrius, kiekvienas kartas atneša naujas žinias, naujas pažintis su nuostabiais žmonėmis. Nuostabi ir jauki aplinka, šeimininkų dėmesys ir rūpestis, nerealios praktikos-atgaiva kūnui ir sielai. Ačiū

Po savaitgalio grįžau labai atsipalaidavusi, atėjus į darbą bendradarbiai klausė kas man nutiko kad visa švyčiu. Taigi bendrai programa labai patiko. Ypač patiko Eglės pasidalijimai apie Ajurvedos atradimą gyvenime bei došų įtaką mūsų kasdienybėje, taip pat Dariaus joga ir pirties ritualas. Pagrindinė mintis kurią išsinešiau po programos yra ta, kad “rojus” yra čia ir dabar. Kad nereikia keistis tam, kad ateityje kažkas būtų ar nebūtų geriau/blogiau, reikia gyventi dabar ir dabar elgtis taip, kad supanti aplinka atspindėtų tavo būseną. Jei esame pozityvūs, mylintys, atlaidūs ir laimingi – tokius žmones pritraukiame ir aplink save. Tai visiems ir sau to labiausiai ir linkiu.

Programa išties vertinga savo turtingumu, teigiamu, bet kitokiu požiūriu į žmogų. Kiekviename žingsnyje jautėsi, kad esu šeimoje, saugi, rami, kad aš rūpiu Jums. Ačiū už tą jaukią oazę, už gyvenimiškas įžvalgas, kurias dažnai žmogus pamiršti. Pasijutau esanti kitoje planetoje ir taip norisi joje likti. Gera, kad priminėte, jog esam gamtos vaikai ir gamtos ciklai mus veikia, ačiū už Jūsų prisilietimus ir audio-vizualinę terapiją šilumoje, už persmelkiančią iki ir net pro kaulus muziką. Man Jūsų idėjos patiko ir tegul Jūsų visos idėjos realizuojasi, padėkit žmonėms save atrasti. Ačiū už vaizdingas ir žemiškas alegorijas-jos padeda įsijausti ir įsilieiti į visumą.

Puikiai praleistas savaitgalis gražios gamtos apsuptyje bei nuostabioje jaukioje aplinkoje. Visos praktikos, užsiėmimai, maistas ir poilsis buvo kruopščiai apgalvoti ir atrodo, kad tiktų absoliučiai kiekvienam žmogui. Draugiškas, malonus bendravimas ir personalo rūpestis sukuria namų aplinkos, bendrystės ir geros nuotaikos atmosferą. Rekomenduojame visiems, norintiems pailsėti, atrasti vidinę pusiausvyrą arba ieškantiems impulso asmeniniam augimui. Ačiū, Egle, Dariau ir Gulera, kad buvote šalia ir dalinotės savo patirtimi ir emocijomis!

Turiningai ir naudingai praleistas laikas, vos keli užsiėmimai padėjo giliau pažvelgti į savo vidų, peržengti savo ribas, gauti atsakymus. Maloni atpalaiduojanti aplinka, gamta, gėris ir grožis. Naujos pažintys, nauji potyriai. Didelis ačiū visai komandai ir ypač Eglei, kuri kaip motina žemė šildė savo rūpesčiu:)

Taip, NE-REA-LIAI praleidome laiką! Dėkingi vietos savininkams už laiką ir rūpestį! Vieta magiška, taipogi, joje būnantys ir puoselėjantys visa tai žmonės! Ačiū ačiū ačiū!!

“Shanti RESORT” praleidau visą savaitgalį. Tai buvo 3 labai prasmingos, mano kūnui bei sielai malonios dienos. Viso savaitgalio metu jutau dėmesį, rūpestį ir nuoširdų Eglės, Dariaus ir Guleros norą dalintis savo žiniomis. Atvykau į “Shanti RESORT” ieškodama būdų kaip nuraminti savo lekiantį protą. Ir čia radau atsakymus, praktikas, metodus, kuriuos jau naudoju grįžusi namo. Grįžau jau kitokia.
Esu tikra, kad tai buvo ne vienkartinis mano apsilankymas “Shanti RESORT” – aš tikrai dar sugrįšiu.

Nepaprastas savaitgalis, tarp įkvepiančių žmonių! Tikra atgaiva kūnui ir sielai.

Su labai geru jausmu prisimenu kone kasdien viešnagę pas Jus. Labai dėkoju, nuostabi patirtis, poilsis, ir net sakyčiau persikrovimas 🙂 Kelis rytus iš eilės pagavau save, kad atsirado kažkoks minkštumas viduje – bendraujant mažiau suirzimo. Tikrai grįšiu, kvėpavimo kelionę būtų įdomu pratęsti. 🙂

Buvo daug naujo apie organizmo valymą ir detox’ą. Po visos programos išsinešiau ramybės, vidinio aiškumo būseną. Ačiū

Back To Top
Search