skip to Main Content

NUOMA, APGYVENDINIMAS, RENGINIAI

Nuoma ir apgyvendinimas poilsiui suaugusiems, šeimomis ar jūsų renginiui. Sąmoningi renginiai, retritai, seminarai, stovyklos, sąskrydžiai, konferencijos, komandos formavimo ir įmonių mokymai, kiti formatai, ieškantiems išskirtinės vietos savo renginiui ar maloniam poilsiui gamtos, prieglobsčio bei dvasios atgaivos. Puoselėjame erdvę be alkoholio ir svaigalų.

NUOMA | “VILA DARNA” - PRIVATUS POILSIS PRIE EŽERO KRANTO

Naujoji ‘Vila DARNA’ nuoma su terasa, prie ežero ramiam poilsiui su draugais, šeima ar romantiškam pabėgimui dviese, gamtos, miškų, kalvų ir vandens apsuptyje, kai norisi visiško atotrūkio, dvasios ir kūno atgaivos. Ieškantiems išskirtinio privatumo, sąmoningumo, tylos, gamtos prieglobsčio, kūno, proto ir sielos darnai.  

365766894_772183128245471_1169658365578468712_n
HLP_6252
NUOMA | PATALPOS RENGINIAMS, STOVYKLOMS, KONFERENCIJOMS

Nuošali vieta, didelė 2 ha teritorija, patalpų nuoma renginiams ir erdvės kūrybinėms iniciatyvoms, stovykloms, sąskrydžiams, meditacijoms, žygiams po apylinkes ir piliakalnius. Shanti Resort yra 3 salės: „Didžioji“ 100 kv. m. „Mažoji“ 60 kv. m. ir „Palėpinė“ 20 kv., vaizdo projektorius, ekranas, garso aparatūra, pramogos. Siūlome ir savo programas, priderintas jūsų poreikiui, maitinimą, apgyvendinimą. Su nakvyne talpiname iki 50 žmonių; lauko renginių, festivalių metu – iki 100 žmonių.

ĮMONIŲ RENGINIAI | MOKYMAI

SHANTI  – tai stilingi, šiuolaikiški ir sąmoningumo įkvėpti renginiai įmonėms be alkoholio ir svaigalų. Turime daugiau nei 15-kos metų patirtį, organizuojame įvairius įmonių renginius, vadovų ir komandos formavimo mokymus. Būkite ta įmone, kuri daro neįkainojamą investiciją į savo darbuotojus – emocijas, patyrimus, sveikatą ir vidinę laimę.

9
jessica-rockowitz-LeaEBheonI4-unsplash
KITOS ŠVENTĖS (BE SVAIGALŲ)

Sukurkite nepamirštamą šventę kiekvieno širdyje! Vieta puikiai tinka vestuvių nuomai, mažoms ir didelėms vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, banketams, furšetams, pobūviams, kitoms asmeninėms šventėms ir vakarėliams iki 100 žmonių (su nakvyne iki 50 žmonių). Siūlome pilną šventės scenarijaus išpildymą, programą, maitinimą, dekorą ir kita, kas išpildys ar net pranoks jūsų lūkesčius.

TEMINIAI RENGINIAI, RITUALAI, RATAI (BE SVAIGALŲ)

Siūlome įvairias temines programas, ritualus. Mergvakariai, bernvakariai, „Baby Shower“ vakarėliai, fotosesijos, moterų ar vyrų ratai, ir kt. Atrasime aukso viduriuką kiekvieno idėjai ir biudžetui. Galimas apgyvendinimas, gražios erdvės, supynės fotosesijoms. Puoselėjame sąmoningus renginius be alkoholio ir svaigalų.

182704981_10158247219225852_5619313537057526901_n
HLP_5455
PRAUSYNOS, KRIKŠTAS

Prausynos – tai ritualas atliekamas prieš pat pasitinkant vaiko gimimą. Taip pat kiti ritualai susiję su vaiko gimimu kaip krikštas, švento vardo suteikimas vaikams, paaugliams, kiti sakralieji ritualai. Moteriškumo dvasios, gyvų gėlių grožio pripildyti ritualai, kurie laukia kiekvienos Mamos ir ją supančių draugių. Visas ritualas trunka apie 1,5-3 val.

KAKAVOS CEREMONIJA, ARBATOS DEGUSTACIJA

Kakavos ceremonija ar arbatos degustacijos – ritualas, suburiantis bendraminčius pabūti drauge, pokalbiams, meditacijai, čia skleidžiasi sielos muzika ir meilės nuotaika, kviečiame tai patirti.

HLP_5508
HLP_6211
SAKRALIEJI RITUALAI

Ugnies ceremonijos nuo seno žinomos Lietuvoje, tik ilgainiui primirštos. Shanti Resort aukuras kviečia visus, norinčius patirti apvalančią ugnies dvasią arba įprasminti tam tikrus gyvenimo įvykius. Ugnies ceremonija (jagja) yra vedama žiniuonio, brahmano, šventiko ar krivio. Jagja gali būti grupinė arba privati. Visas ritualas trunka apie 1,5-3 val. Po to galimos vaišės ar kitos praktikos.

FOTOSESIJA

Vieta fotosesijų nuomai, nuostabus kraštovaizdis visais metų laikais, žymiosios supynės, nuostabios terasos, privatus Lotuso ežerėlis, autentiškos patalpos ir interjero detalės. Erdvės tinkančios filmavimui, asmeninėms ar prekės ženklo fotosesijai.

HLP_6153
Back To Top
Search