skip to Main Content

RENGINIAI, VESTUVĖS, ŠVENTĖS

Sąmoningi renginiai, retritai, šeimoms, įmonėms, vestuvėms, suaugusiems ir visiems ieškantiems išskirtinės vietos savo renginiui, gamtos prieglobsčio bei dvasios atgaivos. Puoselėjame renginius be alkoholio ir svaigalų.

HLP_6252
PATALPOS RENGINIAMS, ORGANIZACIJOMS, KONFERENCIJOMS, STOVYKLOMS

Nuošali vieta, didelė 2 ha teritorija, patalpų nuoma renginiams ir erdvės kūrybinėms iniciatyvoms, stovykloms, sąskrydžiams, meditacijoms, žygiams po apylinkes ir piliakalnius. Shanti Resort yra 3 salės: „Didžioji“ 100 kv. m. „Mažoji“ 60 kv. m. ir „Palėpinė“ 20 kv., vaizdo projektorius, ekranas, garso aparatūra, pramogos. Siūlome ir savo programas, priderintas jūsų poreikiui, maitinimą, apgyvendinimą. Su nakvyne talpiname iki 50 žmonių; lauko renginių, festivalių metu – iki 100 žmonių.

VESTUVĖS IR KITOS ŠVENTĖS

Sukurkite nepamirštamą šventę kiekvieno širdyje! Vieta puikiai tinka vestuvių nuomai, mažoms ir didelėms vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, banketams, furšetams, pobūviams, kitoms asmeninėms šventėms ir vakarėliams iki 100 žmonių (su nakvyne iki 50 žmonių). Siūlome pilną šventės scenarijaus išpildymą, programą, maitinimą, dekorą ir kita, kas išpildys ar net pranoks jūsų lūkesčius.

jessica-rockowitz-LeaEBheonI4-unsplash
182704981_10158247219225852_5619313537057526901_n
TEMINIAI RENGINIAI, MERGVAKARIAI, BERNVAKARIAI, BABY SHOWER, FOTOSESIJOS, KITA

Siūlome įvairias temines programas, ritualus. Mergvakariai, bernvakariai, „Baby Shower“ vakarėliai, fotosesijos ir kt. Atrasime aukso viduriuką kiekvieno idėjai ir biudžetui. Galimas apgyvendinimas, gražios erdvės, supynės fotosesijoms. Puoselėjame sąmoningus renginius be alkoholio ir svaigalų.

PRAUSYNOS, KRIKŠTAS

Prausynos – tai ritualas atliekamas prieš pat pasitinkant vaiko gimimą. Taip pat kiti ritualai susiję su vaiko gimimu kaip krikštas, švento vardo suteikimas vaikams, paaugliams, kiti sakralieji ritualai. Moteriškumo dvasios, gyvų gėlių grožio pripildyti ritualai, kurie laukia kiekvienos Mamos ir ją supančių draugių. Visas ritualas trunka apie 1,5-3 val.

HLP_5455
HLP_5508
KAKAVOS CEREMONIJA, ARBATOS DEGUSTACIJA

Kakavos ceremonija ar arbatos degustacijos – ritualas, suburiantis bendraminčius pabūti drauge, pokalbiams, meditacijai, čia skleidžiasi sielos muzika ir meilės nuotaika, kviečiame tai patirti.

SAKRALIEJI RITUALAI

Ugnies ceremonijos nuo seno žinomos Lietuvoje, tik ilgainiui primirštos. Shanti Resort aukuras kviečia visus, norinčius patirti apvalančią ugnies dvasią arba įprasminti tam tikrus gyvenimo įvykius. Ugnies ceremonija (jagja) yra vedama žiniuonio, brahmano, šventiko ar krivio. Jagja gali būti grupinė arba privati. Visas ritualas trunka apie 1,5-3 val. Po to galimos vaišės ar kitos praktikos.

HLP_6211
HLP_6153
FOTOSESIJA

Vieta fotosesijų nuomai, nuostabus kraštovaizdis visais metų laikais, žymiosios supynės, nuostabios terasos, privatus Lotuso ežerėlis, autentiškos patalpos ir interjero detalės. Erdvės tinkančios filmavimui, asmeninėms ar prekės ženklo fotosesijai.

Back To Top
Search