skip to Main Content

ĮMONIŲ RENGINIAI | MOKYMAI | DARBOSTOGOS

PREKES-Ads (20)

SHANTI  – tai stilingi, šiuolaikiški ir sąmoningumo įkvėpti renginiai įmonėms be alkoholio ir svaigalų. Turime daugiau nei 15-kos metų renginių patirtį, organizuojame įvairius įmonių renginius, vadovų ir komandos formavimo mokymus, *Darbostogas, įkvėptas PATYRIMŲ ir dar neatrastų POJŪČIŲ. Būkite ta įmone, kuri daro neįkainojamą investiciją į savo darbuotojus – emocijas, patyrimus, sveikatą ir vidinę laimę.

  • Renginio ORGANIZAVIMAS – pasirūpiname viskuo nuo „A iki Z“ arba galime būtų jūsų  pačių organizuojamos šventės programos dalis.
  • Renginio PROGRAMA –  įvairūs formatai,  scenarijai ir tematika,  nuo jaukios atmosferos iki aktyvių komandinių pramogų, transformaciniai žaidimai, garso terapija, kvėpavimo sesija, kūno judesio terapijos, pirties ritualas, kakavos ceremonija ir kita.
  • MAITINIMAS – išskirtiniai akį traukiantys vegetariniai šefo patiekalai – estetika ir ir skonis! Alkanų tikrai neliks, gausios vaišės, sveikuoliškų desertų degustacija, gėrimai, stilingi kokteiliai be alkoholio
  • Renginys gali būti nuo 2, dienos ar  su nakvyne
  • Priderinsime pasiūlymą pagal jūsų biudžetą ir pageidavimus!
ĮMONIŲ RENGINIAI "SHANTI RESORT"
Vieta jūsų Šventei

Renginio programa, scenarijai, gairės

Interaktyvi paskaita-edukacija (training‘as), Kvėpavimo (rebefingas) sesija, Transformacinis žaidimas ir krištolinių dubenų GARSO meditacija, Judesio/šokio terapijos, joga, „Mind Restart“  minčių išvalymas –  masažo dirbtuvės (workshop),  Pirties RITUALAS  – tokio tikrai dar nebandėte nė vienas(!),  Muzikinis koncertas ar pasirodymas,  Kakavos Ceremonija, „Kūno ir Proto | LABORATORIJA“ – atrask laimės ingredientus kūnui, protui ir sielai, SPA malonumai, daug skanaus šefo ruošto maisto ir gėrimų, kt., pamatyti scenarijų čia…

PASKAITOS / EDUKACIJA / MOKYMAI

Training‘as  „Kas aš esu – mano prigimtis? Organizmo, psichologiniai ir emociniai tipai, charakteris, santykis su aplinka, likimas, rolė darbe“, „Kasdienė LAIMĖ ir sveikata darbe, šeimoje, santykiuose” ir kitos temos.

Shanti_09.25-78

PRAKTIKOS

Kvėpavimas (rebefingas), Judesio/šokio terapijos-dinaminė sesija, Dinaminė Meditacija, GARSO krištolinių dubenų, gongų meditacijos, „Mind Restart“ minčių išvalymas – masažo dirbtuvės (workshop),  „MANDALA“ Transformacinė sesijažaidimas,  Astrologija, Veidotyra

Shanti_09.25-20

PIRTIES RITUALAS

RITUALINĖ pirtis 2,5-3 val. 5 dalių Baltiškos pirties ritualas:  pirmo garo ritualas, garso meditacija, savimasažas su natūraliais šveitikliais, ritualas vantomis, eterinių aliejų terapija,  žolelių ir „Shanti“ arbatų  degustacija, maudynės ežere/sniege, pirtininko siurprizas.

Shanti_09.25-204

SPA IR MASAŽAI

SPA IR MASAŽAI  –  pasilepinkite 30/60/90 min. trukmės masažuose ir atgaukite jėgas

HLP_6433

KAKAVOS CEREMONIJA

Kakavos ceremonija, arbatų ar saldumynų degustacija. Smilkinimo ir Kvepalų  ritualai, Aliejų degustacija

HLP_6279

DOVANALĖLIŲ APSIKEITIMAS

DOVANĖLIŲ APSIKEITIMAS – įtraukianti šventės atrakcija, emocijų pliūpsnis, dovanėlėmis galime pasirūpinti

pexels-julia-larson-6113588

MAITINIMAS

Išskirtiniai akį traukiantys vegetariniai šefo patiekalai – estetika ir ir skonis! Alkanų tikrai neliks, gausios vaišės, sveikuoliškų desertų degustacija, gėrimai, stilingi kokteiliai be alkoholio, pasitikimo nealk. gėrimas „Shani MIMOZA“,  brunch‘ai, šventiniai pietūs, užkandžiai, desertai.

HLP_5823

VIZITAS Į LABORATORIJĄ

„Kūno ir Proto | LABORATORIJA“ – uostysime,  kvepinsimės, smilkinsime, ragausime, susipažinsime su sveikatai ir harmonijai skirtais ingredientais, produktais kūnui, protui ir sielai

OF5B4438

UGNIES RITUALAS

UGNIES RITUALAS 1-1,5 val. – gali būti skirtas organizacijos ar asmeniniam tikslui pasiekti, norų pildymui,  įprasminti  svarbią sukaktį,  siekiant finansinės sėkmės ir gausos.  Įspūdingas apjungiantis visus ritualas,  aidint būgnui, skleidžiantis užburiančioms ugnies liepsnoms.

HLP_6236

Jeigu kažko pasigedote programoje – aptarkime, surasime ir atrasime, išpildysime!

SCENARIJAUS PAVYZDYS
SPAUSTI PAMATYTI

Renginio informacija

Renginio proga: Siūlome įvairias renginių programas ir scenarijus įmonėms (Kalėdinius, komandos formavimo ir kitus renginius). Atrasime aukso viduriuką kiekvieno idėjai ir biudžetui. Galimas apgyvendinimas, gražios erdvės, supynės fotosesijoms. Puoselėjame sąmoningus renginius be alkoholio ir svaigalų.

Renginio vieta:  „Shanti RESORT“ poilsio ir gyvenimo būdo kompleksas /  „SPA SHANTI“ centrai Vilnius, Kaunas / arba atvykstame su visa programa į jūsų įmonę/sodybą.

Formatas: renginys, dirbtuvės,  interaktyvūs užsiėmimai-žaidimai,  co-wroking, co-living, darbostogos (darbas + poilsis), SPA vakarėlis, jaukus pasisėdėjimas, degustacija, ritualinė ceremonija.

Renginio trukmė:  nuo 2 val., dienos  ar  su nakvyne

Tematika: siūlome arba pritaikome prie jūsų.

Dalyvių kiekis:  2-50 žmonių. Įvairaus amžiaus ir sudėties kolektyvui.

Kaina: kaina priklauso nuo renginio datos, trukmės, dalyvių kiekio, pageidaujamos programos sudėties ir išpildymo.  Priderinsime pasiūlymą pagal jūsų biudžetą ir pageidavimus!

Visuose SHANTI renginiuose puoselėjama kultūra be alkoholio ir svaigalų.

Renginių klientai

UAB „GELSVA“ („Vynoteka“, „Žalia giria“), UAB “Hollister Lietuva“, UAB „ ARIMEX“, UAB „ Vilniaus duona“,  AB „Linas“, UAB „Paysera LT“, UAB „HEKSIMUS“ (IT įmonė)“, „Šiaulių Bankas“, „Swedbank“,  

VšĮ „Mano darželis“ (privatūs darželiai), UAB „Moller Auto“, UAB „Rizikos Cecija“, „Gjensidige“, „Elektrolux“,  Žurnalas „Moteris“, Moterų klubas „LIONS“

 ir daug kitų sričių įmonių (buhalterinių, finansinių, IT, NT, ugdymo įstaigų, žurnalų, redakcijų, statybų bendrovės, architektų ir interjero, grožio salonai, akademikai, universitetai, kosmetikos kompanijos,  verslo klubai, sporto organizacijos,  kt.)

Atsiliepimai

“Viso personalo vardu noriu padėkoti už nuostabų renginį. Tiek pirmų kartų ir naujų potyrių vyrukai sakosi senai neturėję. Nuostabi patirtis ir nuostabus priėmimas. Būtinai grįšime vasarą vėl. Ačiū!”- Giedrė Ruginytė-Čepienė, UAB Heksimus direktorė/partnerė/BNI Gediminas prezidentė

“Visiškai netradicinis požiūris į komandos formavimą. “Shanti Resort” išpildys “wow” scenarijų ir leis dar labiau pažinti save, bei savo komandą! Labai rekomenduoju!.” – Marius Kvaraciejus, Hollister Lietuva Tiekimo grandinės vadovas.

“Labai smagu kad yra tokių ramybės oazių, kuriose darbą galima derinti su poilsiu sielai. Man tai buvo malonūs nauji pirmieji kartai su joga ir kvėpavimo pratimais.”-  Robertas Taujenis, Hollister Lietuva Stomos gamyklos inžinierių vadovas.

Всё прошло волшебно! Благодарю всю команду Shanti Resort. Уверена, что ещё обязательно буду проводить у вас ретриты. Спасибо за вашу работу!”

“Paprastai tariant – nestandartinis teambuildingas. Tokios veiklos kaip meditacija, kvėpavimo sesija ar joga man regis subrandino komandą, leido pamatyti visus kitokioje aplinkoje, bei sukurti gilesnį ryšį, ir kas svarbiausia bendra atmosfera ir aplinka buvo tam pritaikyta/saugi. Taip pat, buvo labai įdomu išgirsti apie kiekvieno komandos nario asmenines prigimtis (pagal atliktus testus) ir kaip jos gali atsispindėti darbe/komandoje.”- Simona Jakutienė, personalo verslo partneris.

Sklandžiam komandiniam darbui didelę įtaką daro kiekvieno komandos nario vidinė harmonija bei darbo ir poilsio balansas. Prisipažinsiu, jog organizuodama komandos formavimo renginį “Shanti Resort” turėjau abejonių kaip komanda priims neįprastą formatą. Visos abejonės išsisklaidė, kai po praleistų dviejų nuostabių dienų su meditacijomis, kvėpavimo bei jogos praktikomis, po pirties ritualų, išmasažuoti ir skaniai pamaitinti, kolegos pasidalino savo įspūdžiais. Namo grįžome kupini naujų jėgų, vidinės ramybės ir dar stipresni kaip komanda.”- Gertrūda S., Hollister Lietuva Stomos gamyklos vadovė.

Back To Top
Search