skip to Main Content

MAITINIMAS

Geras, pilnavertis, spalvingas, estetiškas, užburiantis kvapu, skoniu, vaizdu ir aromatu maistas – tai yra ko ieško kiekvienas, norėdamas patirti skonio malonumą

Spalvomis ir skoniais įkvėpta virtuvė atgaivina jusles ir skonio receptorius! Kiekvieno žmogaus prigimčiai suderintas maistas, akį traukiantys skanūs pusryčiai ir gurmaniškos vakarienės bei kiti vegetariniai ar veganiški patiekalai. Patiekiamas maistas čia sulaukia net išrankiausių gurmanų komplimentų, įsitikinsite, kad toks maistas ne tik sveikas, bet ir skanus.

SUBALANSUOTA MITYBA

Čia atrasite subalansuotą sveiką vegetarinę mitybą, kurią pamėgs net visavalgiai. Meniu ir valgiaraštis sudaromas individualiai kiekvienai sveikatingumo programai: nuo skaniausių vegetarinių, veganinių patiekalų iki detoksikacijai skirto meniu ar spalvingųjų žaliųjų kokteilių. Šventėms, vestuvėms ir įvairioms progoms atrasite ne tik nuostabų maisto skonį, bet ir akį traukiančią patiekalų estetiką, taip pat užkandžių, gardėsių bei gėrimų įvairovę. Patiekiamas maistas čia sulaukia net išrankiausių gurmanų komplimentų. Resorte puoselėjama sąmoningumo kultūra be alkoholio ir kitų svaigalų.

ŽALIEJI KOKTEILIAI

Iš vaisių, daržovių, uogų, kokoso ir kito augalinio pieno ruošiami kokteiliai yra pagardinami sėklomis, riešutais ir kitais akį traukiančiais ingredientais – tai tikri meno kūriniai, o kartu tikras sveikatos užtaisas bei malonumas kūnui, protui ir sielai!

VAISTAŽOLĖS IR ARBATOS

Rinktinių vaistažolių užpilai, kvapnios arbatos, „jogų kava“ ar „joginiu kapučinu“ vadinamas Shanti Masala firminis gėrimas, prieskonių arbatos – tai skoniai, kurių dažnas net nėra ragavęs, o kvapai sužadina jusles. Pirties ir kitų programų metu galėsite išragauti visą Shanti firminių arbatų degustacinį rinkinį.

Back To Top
Search