skip to Main Content

DARBOSTOGOS – DARBAS + POILSIS!

Ką siūlo Shanti Resort privačiam ar komandiniam darbui bei poilsiui. „Motyvacija ir įkvėpimas – variklis judinantis tiek vadovus, tiek darbuotojus padaryti daugiau, kam keisti darbą/verslą, jeigu gali tiesiog pakeisti darbo vietą!”, – įspūdžiais dalijasi klientai. Būtent „Darbas – kaip ATOSTOGOS“ formatą vieni pirmųjų sėkmingai Lietuvoje teikia Shanti Resort

HLP_3451
CO-WORKING SPACE
Erdvės darbui

Naujas požiūris į darbo vietą, bendros erdvės komandiniam darbui ar mėgstantiems privatumą, laisvalaikio ir poilsio zonos: irklentės, žygiai, joga, meditacijos ir kita. Dienos ar savaitės pabėgimas iš ofiso, ar tiems, kurie pavargo nuo darbo iš namų. Talpiname iki 50 asmenų, lauko renginiuose iki 100 asmenų.

RESTARTUOKIS

„Mind Restart“, „BRAIN booster“ ir kitos žinomos Shanti programos komandos formavimui, kurios atskleidžia asmeninius charakterius, asmens ypatybes ir prigimtį, komandinį suderinamumą ir kt. Per atostogas visi darbai užmirštami, o čia atvirkščiai – pasikraunate jėgų ir naujų idėjų.
SPA, nakvynė, maistas, lauko, sporto ir vandens pramogos kaip irklentės, tinklinis, pirties programos, žygiai, saviugdos bei praktikų paketai.

HLP_7552
HLP_3271
CO-LIVING
Apgyvendinimas

Viešbučio kambariai ir 3 privatūs nameliai – išsirinkite tai, kas labiausiai atitinka jūsų asmenybę, komandą ar darbo stilių. Čia gausite viskas įskaičiuota: apgyvendinimą, internetą, subalansuotą vegetarinį maitinimą, užkandžius, gėrimus. Jūsų lauks SPA, masažai, pirties programa. Apgyvendiname vienu metu iki 50 asmenų.

Back To Top
Search