skip to Main Content

DARBOSTOGOS – DARBAS + POILSIS!

Ką siūlo Shanti Resort privačiam ar komandiniam darbui bei poilsiui. „Motyvacija ir įkvėpimas – variklis judinantis tiek vadovus, tiek darbuotojus padaryti daugiau, kam keisti darbą/verslą, jeigu gali tiesiog pakeisti darbo vietą!”, – įspūdžiais dalijasi klientai. Būtent „Darbas – kaip ATOSTOGOS“ formatą vieni pirmųjų sėkmingai Lietuvoje teikia Shanti Resort

HLP_3451
CO-WORKING SPACE
Erdvės darbui

Naujas požiūris į darbo vietą, bendros erdvės komandiniam darbui ar mėgstantiems privatumą, laisvalaikio ir poilsio zonos: irklentės, žygiai, joga, meditacijos ir kita. Dienos ar savaitės pabėgimas iš ofiso, ar tiems, kurie pavargo nuo darbo iš namų. Talpiname iki 50 asmenų, lauko renginiuose iki 100 asmenų.

ĮMONIŲ RENGINIAI

SHANTI  – tai stilingi, šiuolaikiški ir sąmoningumo įkvėpti renginiai įmonėms be alkoholio ir svaigalų. Turime daugiau nei 15-kos metų renginių patirtį, organizuojame išskirtines šventes įmonėms, įkvėptas PATYRIMŲ ir dar neatrastų POJŪČIŲ. Būkite ta įmone, kuri daro neįkainojamą investiciją į savo darbuotojus – emocijas, patyrimus, sveikatą ir vidinę laimę.

9
HLP_7552
RESTARTUOKIS

„Mind Restart“, „BRAIN booster“ ir kitos žinomos Shanti programos komandos formavimui, kurios atskleidžia asmeninius charakterius, asmens ypatybes ir prigimtį, komandinį suderinamumą ir kt. Per atostogas visi darbai užmirštami, o čia atvirkščiai – pasikraunate jėgų ir naujų idėjų.
SPA, nakvynė, maistas, lauko, sporto ir vandens pramogos kaip irklentės, tinklinis, pirties programos, žygiai, saviugdos bei praktikų paketai.

CO-LIVING
Apgyvendinimas

Erdvūs kambariai ir 3 privatūs nameliai – išsirinkite tai, kas labiausiai atitinka jūsų asmenybę, komandą ar darbo stilių. Čia gausite viskas įskaičiuota: apgyvendinimą, internetą, subalansuotą vegetarinį maitinimą, užkandžius, gėrimus. Jūsų lauks SPA, masažai, pirties programa. Apgyvendiname vienu metu iki 50 asmenų.

HLP_3271
Back To Top
Search