skip to Main Content

DARBOSTOGOS – DARBAS + POILSIS!

Ką siūlo Shanti Resort privačiam ar komandiniam darbui bei poilsiui. „Motyvacija ir įkvėpimas – variklis judinantis tiek vadovus, tiek darbuotojus padaryti daugiau, kam keisti darbą/verslą, jeigu gali tiesiog pakeisti darbo vietą!”, – įspūdžiais dalijasi klientai. Būtent „Darbas – kaip ATOSTOGOS“ formatą vieni pirmųjų sėkmingai Lietuvoje teikia Shanti Resort

HLP_3451
CO-WORKING SPACE
Erdvės darbui

Naujas požiūris į darbo vietą, bendros erdvės komandiniam darbui ar mėgstantiems privatumą, laisvalaikio ir poilsio zonos: irklentės, žygiai, joga, meditacijos ir kita. Dienos ar savaitės pabėgimas iš ofiso, ar tiems, kurie pavargo nuo darbo iš namų. Talpiname iki 50 asmenų, lauko renginiuose iki 100 asmenų.

ĮMONIŲ RENGINIAI | MOKYMAI | DARBOSTOGOS

SHANTI  – tai stilingi, šiuolaikiški ir sąmoningumo įkvėpti renginiai įmonėms be alkoholio ir svaigalų. Turime daugiau nei 15-kos metų patirtį, organizuojame įvairius įmonių renginius, vadovų ir komandos formavimo mokymus, *Darbostogas* įkvėptas PATYRIMŲ ir dar neatrastų POJŪČIŲ. Būkite ta įmone, kuri daro neįkainojamą investiciją į savo darbuotojus – emocijas, patyrimus, sveikatą ir vidinę laimę.

9
HLP_6252
NUOMA | PATALPOS

Siūlome patalpas ir apgyvendinimą didesniems ir mažesniems renginiams, retritams, stovykloms, sąmoningumo seminarams, įmonės komandiniam renginiui, vadovų suvažiavimui. Čia rasite absoliučiai viską, ko reikia renginiui, gražios ir jaukios erdvės, jogos ir praktikų salė, konferencijų salė ir kita.

RESTARTUOKIS

„Mind Restart“, „BRAIN booster“ ir kitos žinomos Shanti programos komandos formavimui, kurios atskleidžia asmeninius charakterius, asmens ypatybes ir prigimtį, komandinį suderinamumą ir kt. Per atostogas visi darbai užmirštami, o čia atvirkščiai – pasikraunate jėgų ir naujų idėjų.
SPA, nakvynė, maistas, lauko, sporto ir vandens pramogos kaip irklentės, tinklinis, pirties programos, žygiai, saviugdos bei praktikų paketai.

HLP_7552
365766894_772183128245471_1169658365578468712_n
NUOMA | "VILA DARNA"

Naujoji ‘Vila DARNA’ nuoma su terasa, prie ežero ramiam poilsiui su draugais, šeima ar romantiškam pabėgimui dviese, gamtos, miškų, kalvų ir vandens apsuptyje, kai norisi visiško atotrūkio, dvasios ir kūno atgaivos. Ieškantiems išskirtinio privatumo, sąmoningumo, tylos, gamtos prieglobsčio, kūno, proto ir sielos darnai.

CO-LIVING
Apgyvendinimas

Erdvūs kambariai ir 3 privatūs nameliai – išsirinkite tai, kas labiausiai atitinka jūsų asmenybę, komandą ar darbo stilių. Čia gausite viskas įskaičiuota: apgyvendinimą, internetą, subalansuotą vegetarinį maitinimą, užkandžius, gėrimus. Jūsų lauks SPA, masažai, pirties programa. Apgyvendiname vienu metu iki 50 asmenų.

HLP_3271
Back To Top
Search