skip to Main Content

APIE

Shanti Resort (sanskr. shanti – ramybė) stilingas, sąmoningumo įkvėptas poilsis ant ežero kranto, toli nuo miesto triukšmo ir šurmulio, skirtas paspausti „stop/restart“ mygtuką, sulėtinti tempą, pasimėgauti gyvenimu. Atokioje vietoje, dviejų hektarų plote, įsikūręs sveikatingumo kompleksas pasižymi ypatinga istorine aplinka ir ramybe, apsuptas piliakalnių, kalvų ir jų slėnių. Atvykus mėgausitės už jus apgalvotomis poilsio programomis ir paketais, nereikės niekuo rūpintis patiems, čia viskas bus patiekta „kaip ant lėkštutės. Vidinės ramybės ieškotojai galės išbandyti čia vykstančios jogos, meditacijos praktikas, SPA mylėtojai mėgausis masažu ir pirties programomis, pavargę nuo sukimosi virtuvėje išragaus akį traukiančius vegetarinius patiekalus, o aktyvaus laisvalaikio mylėtojai galės leistis į žygius po apylinkes ar išbandyti smagias lauko pramogas (tinklinis, irklentės, kt.). Kambariai ir nameliai čia išdėstyti taip, kad užtikrintų privačią erdvę ir leistų bent kelioms dienoms pajusti tikrų atostogų atmosferą.

ISTORIJA | FILOSOFIJA

Istorija Lietuvoje ir užsienyje SHANTI ajurvedos sveikatingumo, mokymų ir SPA centrai Lietuvoje atverti nuo 2005 metų ( – SPA SHANTI Vilniuje ir Kaune). Shanti Resort – tai trečiasis SHANTI vardo sveikatingumo kompleksas ir pirmasis Trakų rajone, įkurtas 2020 metais, galintis pasiūlyti ne tik sveikatos programas, bet ir nakvynę, maitinimą, įvairias vandens ir lauko pramogas, taip pat jogos, meditacijos ir kitų praktikų užsiėmimus.
Filosofija Shanti Resort puoselėjama sąmoninga erdvė be alkoholio, svaigalų ar bet kokių kvaišalų, kurioje pasijusite lyg išvykę į Balio ar kitą negyvenamą salą. Čia susipina mūsų senolių pagoniškos, budizmo, jogos, ajurvedos ir kitos tradicijos. Sąmoningi renginiai, retritai šeimoms, įmonėms, vestuvėms, suaugusiems ir visiems ieškantiems gamtos prieglobsčio bei dvasios atgaivos.

HLP_5576
SUBALANSUOTA MITYBA

Čia atrasite subalansuotą sveiką vegetarinę mitybą, kurią pamėgs net visavalgiai. Meniu ir valgiaraštis sudaromas individualiai kiekvienai sveikatingumo programai: nuo skaniausių vegetarinių, veganinių patiekalų iki detoksikacijai skirto meniu ar spalvingųjų žaliųjų kokteilių. Šventėms, vestuvėms ir įvairioms progoms atrasite ne tik nuostabų maisto skonį, bet ir akį traukiančią patiekalų estetiką, taip pat užkandžių, gardėsių bei gėrimų įvairovę. Patiekiamas maistas čia sulaukia net išrankiausių gurmanų komplimentų. Resorte puoselėjama sąmoningumo kultūra be alkoholio ir kitų svaigalų.

INTERJERAS

Poilsio ir sveikatingumo komplekso architektūra yra įkvėpta angliško dvaro stiliaus, o išskirtinę atmosferą kuria subtilios detalės, įkvėptos Balio, Indijos, Tailando salų autentikos. Čia taip pat atrasite ir senovinių lietuviškų kaimo sodybų elementų ar net senovinių padargų, kurie netikėtai įsikomponuoja pastatų ansamblyje. Žaisminga detalė – kasdienius palaiminimus svečiams nuo pastatų viršaus čia siunčia įsikūrę skulptoriaus kurti angelai.
Interjere vyrauja šiuolaikiškų ir autentiškų Senovės Rytų detalių darna. Kai kurios iš Indijos atkeliavusios interjero detalės ir skulptūros siekia net kelis tūkstančius metų, o kabantys paveikslai yra žymių menininkų kūriniai. Apsistojus Shanti Resort apima dejavu jausmas, tarsi „čia jau buvau“ – taip, nes tai jūsų sielos namai.

inbound4947216830347054631
DJI_0041
KRAŠTOVAIZDIS

Unikali vieta Aukštadvario regioniniame parke, Ūbiškių vietovėje, šalia senojo Balandiškių piliakalnio, tarp įstabaus grožio Juodžio ir Vaisiečio ežerų.

TVARUS VARTOJIMAS,
EKOLOGIJA

Shanti Resort puoselėjame ilgalaikį požiūrį į tvarų vartojimą ir atsinaujinančius gamtos šaltinius, matydami save kaip autentiškos vietos, Aukštadvario regioninio parko apsuptyje, sergėtojus.

MAISTAS IŠ GAMTOS

 • Auginamos salotos, daržovės, vaismedžiai
 • Miškuose ir pievų slėniuose renkamos vietinės vaistažolės
 • Maistas čia patiekiamas ne tik įprastuose induose,  bet ir metalinėse lėkštėse, puodeliuose

VANDUO

 • Naudojamas geriamas tyras vanduo iš vietinio gręžinio
 • Lietaus, pratekančio upelio vandenį surenkame į talpas ir jas naudojame vietos daržininkystėje, augmenijos ir gėlių laistymui

ELEKTRA IR KURAS

 • Saulės baterijos įkurtos ant pastato stogo ir teritorijoje generuoja elektros energiją
 • Aliejus naudojamas masažams yra surenkamas ir išvežamas antriniam panaudojimui – biokurui išgauti.

ATLIEKOS

 • Organinės atliekos kompostuojamos vietinėms trąšoms
 • Puoselėjamas atsakingas atliekų rūšiavimas (popierius, plastikas, stiklas ir kita)
 • „Tara naujam atgimimui“ Aliejų bei kitų SPA paslaugoms naudojamų  priemonių plastikinė ir stiklinė tara bei popierinės pakuotės yra nuolat kruopščiai rūšiuojamos ir atsakingai perduodamos į tam skirtus atliekų konteinerius.
 • „Tekstilė į antras rankas“  Visa SPA ir poilsio komplekso tekstilė – rankšluosčiai, masažo stalų patiesalai, chalatai ir kita – yra perduodami į tekstilės konteinerius, kur jie yra tikslingai panaudojami, pvz.: atraižoms namų ar ūkio buityje.
 • „Šlepečių mokestis“  Pirties ir SPA zonoje, jūsų bus paklausta „Ar pageidausite daugkartinio naudojimo higieniškai paruoštų šlepečių ar  vienkartinių šlepečių už kurias kelių eurų „eco“ mokestis ”? Pastebėjome,  vos kelias minutes, panaudotų šlepečių keliauja tiesiog  į atliekas, kas nekuria vertės nei verslui, nei aplinkai, todėl SPA centre nutarėme klientams pasiūlyti daugkartinio naudojimo šiuolaikiškas, kokybiškas bei higieniškai paruoštas gumines šlepetes.
HLP_3731
Back To Top
Search