skip to Main Content

PASINERKITE Į POJŪČIŲ ROJŲ
GAMTOS IR SĄMONINGUMO ĮKVĖPTAS POILSIS

Atokioje vietoje įsikūręs poilsio ir gyvenimo būdo kompleksas pasižymi ypatinga istorine aplinka, interjeru ir ramybe. “Shanti Resort” – tai pojūčių rojus, leidžiantis motinai gamtai įnešti ramybės į mūsų užimtą gyvenimą. Čia pasijusite tarsi negyvenamoje saloje.

UŽUOSTI
Uoslę pažadina subtilūs kvapai: nuo gamtos prisotinto tyro oro, žaliuojančios augalijos, kvapnių masažinių aliejų, užliejančių pavargusį kūną, iki sodraus ritualinės pirties garo, aromatingų vaistažolių arbatų bei užburiančių smilkalų aromatų, kuriais alsuoja visa aplinka

RAGAUTI
Spalvomis ir skoniais įkvėpta virtuvė atgaivina jusles ir skonio receptorius! Kiekvieno žmogaus prigimčiai suderintas maistas, akį traukiantys skanūs pusryčiai ir gurmaniškos vakarienės bei kiti vegetariniai ar veganiški patiekalai. Patiekiamas maistas čia sulaukia net išrankiausių gurmanų komplimentų, įsitikinsite, kad toks maistas ne tik sveikas, bet ir skanus

PRISILIESTI
Švelniai veidą glostantis gaivus vėjas, masažuotojo juvelyriškas prisilietimas prie užspausto taško „ahh, kaip tik čia“, šlamanti pirties vanta, kuri tarsi burtų lazdelė išsklaido visus sunkumus, pėdos, godžiai geriančios žemės jėgą, nematoma giluminio kvėpavimo tėkmė – tai palies kiekvieno širdį

KLAUSYTIS
Pažadinantis paukščių čiulbėjimas ar aklos nakties gili tyla, kažkur įsisukęs vėjas ar čiurlenanti vandens tėkmė tolumoje. Shanti Resort melodijos, mantros, dar vadinamos sielos muzika, kaip ir gongo ar varpelio garsų sujudinta erdvė, paliečia ir širdį, ir sielą, nuramina bei ilgam išlieka atminties gelmėj

REGĖTI
Įkvepiantys peizažai lepina visais metų laikais, akis keri kalvos, piliakalniai ir jų slėniai, saulės pažadinti ežerai užliūliuoja ramybe. Horizonte susilieja vanduo, žemė ir dangus, o žvakių ir liepsnojančio aukuro šviesa atliepia ramybę viduje. Pastato interjere – šiuolaikiškų ir autentiškų Senovės Rytų detalių darna. Atsimerkite, regite stebuklą savo gyvenime?

433531871_925939012869881_7116080077131747893_n
NAUJIENOS

Šių metų naujiena Visiems!

Duris atveria “Shanti RESORT Delux SPA” BASEINO IR PIRČIŲ ERDVĖ, kur laukiamos šeimos, draugų, bendradarbių kompanijos, privačiam laikui bet kada pirtyse ir SPA malonumuose ramiam, sąmoningam poilsiui be svaigalų.

DOVANŲ KUPONAI POILSIUI
Nežinote ką dovanoti? Rinkitės kuponus SUMAI!
“Shanti RESORT” DOVANŲ KUPONAS – tai nuostabi dovana Tėvams, giminaičiams, draugams, įmonės darbuotojams ar net romantiška dovana Poroms, kurios nori pabėgti toli nuo miesto triukšmo ir nuostabios gamtos apsuptyje praleisti savaitgalį!
Dovanų kuponus SUMAI galite įsigyti vos nuo 50 €
Įsigyti dovanų kuponai galios net 12 mėn.
 

 

Kaledos-RESORT-Suminiai
HLP_3580
APIE SHANTI RESORT & SPA

“Shanti Resort” stilingas, sąmoningumo įkvėptas poilsis ant privataus ežero kranto, toli nuo miesto triukšmo ir šurmulio, kad sulėtinti tempą ir pasimėgauti gyvenimu

ARTIMIAUSI RENGINIAI
  • Gegužės 24-26 d. “POILSIO IR PATYRIMŲ SAVAITGALIS” suaugusiems Kviečiam mamas ir/ar patys dalyvaujam!
  • Birželio 14-16 d. POILSIO ir PATYRIMŲ savaitgalis, 1 ir 3 dienų paketai
  • Liepos 1 – 4 d. Shanti SĄMONINGUMO STOVYKLA 7-14 metų mergaitėms (per vasaros atostogas)
  • Liepos 15 – 18 d. „Shanti DETOX Retritas“ suaugusiems
  • Liepos 19 – 21 d. POILSIO ir PATYRIMŲ savaitgalis, 1 ir 3 dienų paketai
  • Liepos 22 – 25 d. Shanti SĄMONINGUMO STOVYKLA 7-14 metų mergaitėms (per vasaros atostogas)
  • Rugpjūčio 8 – 11 d. “Shanti Kundalini jogos ir ajurvedos retritas”
  • Rugpjūčio 23 – 25 d. POILSIO ir PATYRIMŲ savaitgalis, 1 ir 3 dienų paketai
  • Rugsėjo 20 – 22 d. POILSIO ir PATYRIMŲ savaitgalis, 1 ir 3 dienų paketai
image00045-1
HLP_5671
POILSIO PAKETAI | DATOS

Romantiškas pabėgimas dviese, o gal išsvajotas poilsis tik sau ar su artimiausia sielos sese, bičiuliu? Turime jums kai ką ypatingo

REZERVUOKITE DABAR

Būkite tikri, kad šiandieną rasite patraukliausią datą ir kainą.
Rezervuokite vietą dabar ir ruoškitės išsvajotam savaitgaliui ar ilgai lauktam poilsiui.

365766894_772183128245471_1169658365578468712_n
NUOMA | “VILA DARNA” - PRIVATUS POILSIS PRIE EŽERO KRANTO

Naujoji ‘Vila DARNA’ nuoma su terasa, prie ežero ramiam poilsiui su draugais, šeima ar romantiškam pabėgimui dviese, gamtos, miškų, kalvų ir vandens apsuptyje, kai norisi visiško atotrūkio, dvasios ir kūno atgaivos. Ieškantiems išskirtinio privatumo, sąmoningumo, tylos, gamtos prieglobsčio, kūno, proto ir sielos darnai.  

SPA IR PIRTIES PROGRAMOS

Neapsakomas lengvumo pojūtis, gilus atsipalaidavimas ir apsivalymas poilsio ištroškusiam kūnui, mintims, sielai – tai atrasite Shanti Resort

HLP_6668
ATSILIEPIMAI

Nuostabi patirtis, daug emocijų ir naujų patyrimų bei žinių. Džiugu, kad dabar kasdienoje galiu pritaikyti kvėpavimo praktikas ir gautas ajurvedos žinias apie mitybą ir dienos ritmo svarbą. Ritualinė pirtis buvo superinė! 🙂 Sąmoningumo kvėpavimo sesija iš vis buvo kosminė patirtis, kur įvyko ir paleidimas, ir meilės, šviesos jausmai per vieną sesiją! Begalinis dėkingumas. 🙂

Ernesta

Pasijutau lyg kitame pasaulyje. Tokia visur tvyranti ramybė ir šiluma leido per savaitgalį pailsėti ir atitrūkti maksimaliai nuo kasdienybės rūpesčių. Labai patiko nauji kvėpavimo atradimai, garsų terapija, paskaitos ir viso personalo šiltas rūpestis. Ačiū Jums už nuostabius potyrius. Būtinai sugrįšime!

Agnė

Kiekvienas apsilankymas pas jus palieka naujus potyrius, kiekvienas kartas atneša naujas žinias, naujas pažintis su nuostabiais žmonėmis. Nuostabi ir jauki aplinka, šeimininkų dėmesys ir rūpestis, nerealios praktikos-atgaiva kūnui ir sielai. Ačiū

Daiva

Po savaitgalio grįžau labai atsipalaidavusi, atėjus į darbą bendradarbiai klausė kas man nutiko kad visa švyčiu. Taigi bendrai programa labai patiko. Ypač patiko Eglės pasidalijimai apie Ajurvedos atradimą gyvenime bei došų įtaką mūsų kasdienybėje, taip pat Dariaus joga ir pirties ritualas. Pagrindinė mintis kurią išsinešiau po programos yra ta, kad “rojus” yra čia ir dabar. Kad nereikia keistis tam, kad ateityje kažkas būtų ar nebūtų geriau/blogiau, reikia gyventi dabar ir dabar elgtis taip, kad supanti aplinka atspindėtų tavo būseną. Jei esame pozityvūs, mylintys, atlaidūs ir laimingi – tokius žmones pritraukiame ir aplink save. Tai visiems ir sau to labiausiai ir linkiu.

Elena

Programa išties vertinga savo turtingumu, teigiamu, bet kitokiu požiūriu į žmogų. Kiekviename žingsnyje jautėsi, kad esu šeimoje, saugi, rami, kad aš rūpiu Jums. Ačiū už tą jaukią oazę, už gyvenimiškas įžvalgas, kurias dažnai žmogus pamiršti. Pasijutau esanti kitoje planetoje ir taip norisi joje likti. Gera, kad priminėte, jog esam gamtos vaikai ir gamtos ciklai mus veikia, ačiū už Jūsų prisilietimus ir audio-vizualinę terapiją šilumoje, už persmelkiančią iki ir net pro kaulus muziką. Man Jūsų idėjos patiko ir tegul Jūsų visos idėjos realizuojasi, padėkit žmonėms save atrasti. Ačiū už vaizdingas ir žemiškas alegorijas-jos padeda įsijausti ir įsilieiti į visumą.

Kristina

Puikiai praleistas savaitgalis gražios gamtos apsuptyje bei nuostabioje jaukioje aplinkoje. Visos praktikos, užsiėmimai, maistas ir poilsis buvo kruopščiai apgalvoti ir atrodo, kad tiktų absoliučiai kiekvienam žmogui. Draugiškas, malonus bendravimas ir personalo rūpestis sukuria namų aplinkos, bendrystės ir geros nuotaikos atmosferą. Rekomenduojame visiems, norintiems pailsėti, atrasti vidinę pusiausvyrą arba ieškantiems impulso asmeniniam augimui. Ačiū, Egle, Dariau ir Gulera, kad buvote šalia ir dalinotės savo patirtimi ir emocijomis!

Jelena

Turiningai ir naudingai praleistas laikas, vos keli užsiėmimai padėjo giliau pažvelgti į savo vidų, peržengti savo ribas, gauti atsakymus. Maloni atpalaiduojanti aplinka, gamta, gėris ir grožis. Naujos pažintys, nauji potyriai. Didelis ačiū visai komandai ir ypač Eglei, kuri kaip motina žemė šildė savo rūpesčiu:)

Solveiga

Taip, NE-REA-LIAI praleidome laiką! Dėkingi vietos savininkams už laiką ir rūpestį! Vieta magiška, taipogi, joje būnantys ir puoselėjantys visa tai žmonės! Ačiū ačiū ačiū!!

Simona

“Shanti RESORT” praleidau visą savaitgalį. Tai buvo 3 labai prasmingos, mano kūnui bei sielai malonios dienos. Viso savaitgalio metu jutau dėmesį, rūpestį ir nuoširdų Eglės, Dariaus ir Guleros norą dalintis savo žiniomis. Atvykau į “Shanti RESORT” ieškodama būdų kaip nuraminti savo lekiantį protą. Ir čia radau atsakymus, praktikas, metodus, kuriuos jau naudoju grįžusi namo. Grįžau jau kitokia.
Esu tikra, kad tai buvo ne vienkartinis mano apsilankymas “Shanti RESORT” – aš tikrai dar sugrįšiu.

Asta

Nepaprastas savaitgalis, tarp įkvepiančių žmonių! Tikra atgaiva kūnui ir sielai.

Rita
PATALPŲ NUOMA

Siūlome patalpas, apgyvendinimą, praktikų, seminarų sales jūsų rengiamoms stovykloms, retritams, mažesniems ar didesniems renginiams, sąmoningumo seminarams, įmonės komandiniam renginiui, vadovų suvažiavimui. Erdvė labai švari visomis prasmėmis, čia nevartojami jokie svaigalai ir kvaišalai.

DJI_0061
HLP_3451
DARBOSTOGOS – DARBAS + POILSIS!

Suderinkite darbą ir produktyvų poilsį – kam keisti darbą, jeigu gali tiesiog pakeisti darbo vietą, biuro kėdę perkeliant į “Shanti Resort”. Pasikraukite naujų idėjų ir jėgų.

Co-working | Workation | Co-living

NUOMA RENGINIAMS, STOVYKLOMS, ĮMONĖMS

Sąmoningi renginiai, stovyklos, retritai įmonėms, suaugusiems ir visiems ieškantiems išskirtinės vietos gamtos prieglobstyje bei dvasios atgaivos. Turime daugiau nei 15-kos metų patirtį, organizuojame įvairias stovyklas, retritus, įmonių renginius, vadovų ir komandos formavimo mokymus, *Darbostogas* įkvėptas PATYRIMŲ ir dar neatrastų POJŪČIŲ.

shanti-resort-boho-vestuves-sventes-mergvakariai

Gaukite išskirtinius pasiūlymus el. paštu

Back To Top
Search